Wybory Parlamentarne 2019

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych na obszarze właściwości

Komisarz Wyborczy w Koninie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Przykona

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Zespół Szkół w Przykonie Szkoła Podstawowa w Przykonie, ul. Szkolna 4a, 62-731 Przykona:

1.

Piotr Bukowiecki, zgłoszony przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Laski - Przewodniczący

2.

Małgorzata Białek, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW (uzupełnienie składu), zam. Przykona - Zastępca Przewodniczącego

3.

Marzena Teresa Czaja, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ (uzupełnienie składu), zam. Gąsin - Członek

4.

Agnieszka Aneta Lament, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Chrząblice - Członek

5.

Tomasz Maciaszek, zgłoszony przez KW PIAST - JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Chrząblice - Członek

6.

Bogusława Maria Mendelak, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Turek - Członek

7.

Barbara Teresa Mrugas, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Bądków Pierwszy - Członek

8.

Eleonora Maria Pawełczyk, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Laski - Członek

9.

Daniel Ryszard Sobczak, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Smulsko - Członek

10.

Monika Szymanowska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW (uzupełnienie składu), zam. Psary - Członek

11.

Bożena Teresa Wypiorczyk, zgłoszona przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Przykona - Członek


 

            Komisarz Wyborczy w Koninie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

      gm. Przykona

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Szkoła Podstawowa w Boleszczynie, Boleszczyn 67, 62-731 Przykona:

1.

Piotr Mintus, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Dąbrowa - Przewodniczący

2.

Joanna Agnieszka Jurkiewicz, zgłoszona przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI, zam. Ewinów - Zastępca Przewodniczącego

3.

Andżelika Czaja, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Gąsin - Członek

4.

Elżbieta Barbara Czechowska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Dobra - Członek

5.

Ewa Magdalena Grzelak, zgłoszona przez KW PIAST - JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Kościanki - Członek

6.

Beata Justyna Ignaczak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Żeronice - Członek

7.

Aleksandra Kinga Jóźków, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Bądków Pierwszy - Członek

8.

Anna Małgorzata Michalska, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW (uzupełnienie składu), zam. Dąbrowa - Członek

9.

Krzysztof Papierkowski, zgłoszony przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Boleszczyn - Członek


 

Komisarz Wyborczy w Koninie I

Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych

na obszarze właściwości

gm. Przykona

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Szkoła Podstawowa w Sarbicach, Sarbice 4, 62-731 Przykona:

1.

Waldemar Piotr Skiba, zgłoszony przez KWW WIERNI BOGU I OJCZYŹNIE, zam. Dąbrowa - Przewodniczący

2.

Beata Figurska, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Smulsko - Zastępca Przewodniczącego

3.

Beata Irena Czerniak, zgłoszona przez KW AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW, zam. Turek - Członek

4.

Monika Grzelka, zgłoszona przez KW PIAST - JEDNOŚĆ MYŚLI EUROPEJSKICH NARODÓW, zam. Bogdałów - Członek

5.

Katarzyna Marta Pokojewska, zgłoszona przez KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, zam. Przykona - Członek

6.

Ilona Ścibior, zgłoszona przez KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ, zam. Rogów - Członek

7.

Anna Teresa Woźniak, zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL, zam. Tarnowa - Członek

 

Lista wiadomości
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r
o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.
w sprawie podziału Gminy Przykona na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych